Разгледајте го нашето мени
ПРЕДЈАДЕЊЕ

Тестенини со зеленчук.... 200.00 ден
Тестенини / Домати / Лук / Кромид
Лосос во кисел сос ............ 600.00 ден
Лосос / Кисел сос / Магдонос
Медитеранска риба .......... 400.00 ден
Риба / Линон / Магдонос
Зачинет рак  .........................  1000.00 ден
Рак / Зеленчук / Ориз
 Витаминска салата ............ 150.00 ден
Зелена пиперка / Кромид / Лук
Аспарагус со пилешко .... 500.00 ден
Аспарагус /  Пилешко / Моркови
ГЛАВНО ЈАДЕЊЕ

Стек и помфрит ........................ 400.00 ден
Стек / Компир/ Салата
Хамбургер со салата .......... 150.00 ден
Мелено месо / Леб / Салата
Телешки бифтек ........................ 900.00 ден
Телешко / Салата / Компир
ДЕСЕРТИ

Чоколадирана банана ..... 150.00 ден
Банана / Крем/ Чоколадо
Торта со бадеми .................... 150.00 ден
Бадеми / Чоколаден крем
Ванила торта ................................. 150.00 ден
Ванила/ Крем / Јагоди
ПИЈАЛОЦИ

Dom Perignon 2000 ..... 8000.00 ден
Шампањ / Франција
Bollinger Brut​ ....................... 2000.00 ден
Шампањ / Франција
La Marca Prosecco ........ 990.00 ден
Шампањ / Италија
Segura Viudas Brut........ 800.00 ден
Шампањ / Шпанија
Pinot Gris ............................ 2800.00 ден
Вино/ Франција
Sauvignon Blanc ......... 2800.00 ден
Вино/ Франција
Chardonnay....................... 2500.00 ден
Вино / Македонија
Merlot ................................... 2800.00 ден
Вино/ Македонија
Aventinus Eisbock ........... 220.00 ден
Пиво / Германија
Uerige Sticke ......................... 200.00 ден
Пиво / Германија
Скопско  .......................................... 150.00 ден
Пиво / Македонија
Златен даб .................................. 150.00 ден
Пиво / Македонија